• |

Satış Ortaklığı ( Affiliate )

Zen-Zen.com.tr de Satış ortaklığı sistemi ( Affiliate Sistem) Mevcuttur.  

Zen-Zen.com.tr'ye üye olmuş ve arzu eden herkes satış ortaklığı sistemine ücretsiz olarak katılabilirler. Sistem her üyeye otomatikman bir  Üye Numarası ve bir Affiliate Linki vermektedir. Hesabım sayfanızda bulunan Üye Numaranızı başka kişilere Referans olarak / Referans  vererek veya yine hesabım sayfanızda bulunan Affiliate linkinizi kullanarak başka kişilerin sizin referansınız ile üye olmasını sağlayabilirsiniz. 

Sizin referansınız ile üye olan her bir kişinin sipariş tutarı ne olursa olsun ilk alışverişinden dolayı 100 Puan kazanırsınız. Hem siz hem de referans olduğunuz tüm arkadaşlarınız için faydalı olabilecek bu puan sistemi ile kaliteli ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Hesabım Sayfanızdaki sol menüde kazandığınız ve harcadığınız tüm puanlara dair detaylı ve güncel raporlama bulunmaktadır.  Ayrıca yine Hesabım sayfanızdaki sol menüde Referansınız ile sisteme kayıt olmuş tüm üyeler liste halinde verilmiştir. 

Sizin Referansınız ile kayıt olmuş bir Üyeden dolayı sistem size 100 Pasif Puan verecektir.  Bu Puanların harcanabilir hale gelmesi ise bu üyelerin her hangi bir zamanda  bir sipariş vermesi ( İlk Sipariş )  ile gerçekleşecektir.  Sizin referansınız ile kayıt olmuş üyenin ilk sipariş tutarına bakılmaksızın, kaç liralık sipariş verirse versin sistem size tam 100 Harcanabilir puanı, puan hesabınıza ekleyecektir.  

Sürpriz Hediyeler Kazanabilirsiniz! 

Referansınız ile sistemimize üye olmuş kişilerin sayısı ve belirli dönemlerdeki alışveriş tutarları toplamı size sürpriz hediyeler kazandırabilir.  Bunun için güncel Kampanya ve duyurularımızı takip etmenizi ve en başından işi sıkı tutmanızı öneririz. 

Not:  Zen-Zen.com.tr satış ortaklığı ( Affiliate ) sistemi ile asla nakit kazanç elde edilmez. Satış Ortakları başka kişilere referans olarak ( tavsiye ederek ) Puan kazanırlar. Bu yöntemle kazanılan ve biriktirilen Puanlar hiç bir zaman nakde dönüşmez. Kazanılan ve Biriktirilen Puanlar PUAN KAZANMA VE HARCAMA PROSEDÜRÜNDE  ve Güncel Kampanyalarda belirlenmiş kurallar dahilinde Sipariş ödemesi için ödeme aracı olarak kullanılır.  

Satış Ortaklığı Sistemimizin Herkes için Keyfili ve Kazançlı Olmasını Diliyoruz.