• |

Kargo ve Teslimat Koşulları

www.zen-zen.com.tr online satış mağazamızdan vermiş olduğunuz siparişlerin toplamı 150 TL nin altında ise 9 TL kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenir. Eğer sipariş toplamınız 150 TL ve üzeri ise siparişlerinizin kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanır. ÜCRETSİZ KARGO ile alışveriş yapmak için sipariş toplamınızın 150 TL ve üzeri olmasını sağlamanız yeterli olacaktır. Keyifli Alışverişler.


TESLİMAT KOŞULLARI

Hafta içi (Pazartesi – Cuma ) Her gün saat 16:00 a kadar ödeme onayı alınmış ve kesinleşmiş tüm siparişler aynı gün Anlaşmalı Kargomuza teslim edilmektedir. Saat 16:00 dan sonra kesinleşen siparişler ise Bir sonraki iş günü Anlaşmalı Kargo Şirketimize teslim edilmektedir. 

Kargo Şirketi tarafından mücbir bir sebep olmadığı sürece Teslimat Adresinin İstanbul iline olan uzaklığına bağlı olarak 1 ile 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. 

Arzu eden müşterilerimiz siparişlerini kesinleştirip ödeme onayı aldıktan sonra İstanbul – Merter deki depomuzdan elden teslim alabilirler. 

İstanbul ili içerisinde Kurye ile ( Kurye ücreti Alıcıya ait ) teslimat yapılmaktadır. Kurye ile teslimat için siparişinizi kesinleştirdikten sonra müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0850 532 16 23 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ’den destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

KARGO SÜRECİ

• Adrese teslimatta tüm kargolar Anlaşmalı Kargo Şirketimiz ile sizlere teslim edilmektedir.

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili sipariş detayında bulabilirsiniz.