Ödeme

Ödemelerinizi kredi kartı ve banka kartı ile sipariş oluşturma aşamasında yapabilirsiniz.
Ayrıca Havale / EFT seçeneği ile siparişiniz oluşturduktan sonra sipariş tutarınızı banka hesabımıza havale yapabilirsiniz.
Havale / EFT yöntemi ile oluşturulmuş siparişlerin ödemesi tarafımıza ulaşmadan siparişiniz tarafınıza gönderilmemektedir.
3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmamış Havale / EFT siparişleri iptal sayılırlar.
* Alışverişlerinizde tüm banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. 

* Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Zen-Zen.com.tr de hiç bir müşterinin Kredi Kartı bilgisi kayıt edilmez. Kredi kartı güvenliğinizin sağlanabilmesi için sizin talebiniz olsa dahi Kredi Kartınızı Kayıt etmenize izin vermiyoruz. 
Evet tamamen güvendesiniz. 

* Zen-Zen.com.tr de, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır. 
* Zen-Zen.com.tr de alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri asla kaydedilmez ve kesinlikle bizim tarafımızdan veya üçüncü kişiler tarafından görülemez.
 * Kredi Kartı vb. Banka kartları ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. 

 * Kredi kartı ile alışveriş yaparken alışveriş yaptığınız PC veya mobil cihazınızın virüslere karşı güvenli olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz. Virüs olduğundan kuşku duyduğunuz hiç bir cihaz üzerinden ve başkalarına ait olan PC ve cihazlar üzerinden kart bilgilerinizi asla tuşlamamalısınız. 

Evet Havale / EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

* Alışverişinizi tamamlarken Ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerinden HAVALE / EFT tabına tıklayın ve buradaki yönergelere göre siparişinizi tamamlayın.
* Ekrana çıkacak olan Sipariş Numaranızı not edin ve Ekranda görünen veya E-posta ile gönderdiğimiz sipariş detayında bulunan Banka Hesap Numarasına Havale veya EFT nizi yapın. 
* Havale / EFT yaparken sipariş numarasını Havale notu olarak yazın.
* Hesabım Sayfanızdaki Havale Bildirim formunu kullanarak ödeme yaptığınızı bize bildirin. 
* Ödemeyi hesabımızda görür görmez siparişiniz için ödeme onayı vereceğiz ve işleme alacağız.